FORUM     OGŁOSZENIA    

STRONA GŁÓWNA / FORUM GASTRONOMICZNE / DOBRA HURTOWNIA GASTRONOMICZNA - WYBóR
SZUKANA FRAZA: NOWE TEMATY    OSTATNIE KOMENTARZE    GORĄCE TEMATY   
FORUM GASTRONOMICZNE NOWY TEMAT
TEMAT FORUM:

DOBRA HURTOWNIA GASTRONOMICZNA - WYBóR

Autor: MariuszKiel

Wypowiedzi: 14
Post 1 napisany 2020-12-06 o godzinie 11:48:17.
Witam!
Chciałbym zapytać Was, czy macie może dla mnie jakieś konkretne podpowiedzi jeżeli chodzi o wybór dobrej hurtowni gastronomicznej?
Jeżeli tak, to gdzie jej szukać i w którym sklepie można liczyć na dobry zakres cenowy i profesjonalne podejście do klienta.
Pozdrawiam!

REKLAMA
sklep gastronomiczny smartgast
Oferujemy znane marki STALGAST, HENDI, KROMET, RM, UNOX, REDFOX, LAINOX, RETIGO, CATERINA, ROBOT-COUPE, LOZAMET, SPOMASZ-NAKŁO w najniższych cenach w internecie!
Przekonaj się sam! http://smartgast.pl lub tel 880 301 130

Autor: Rebsen

Tematy: 4
Wypowiedzi: 13
Post 2 napisany 2020-12-10 o godzinie 08:45:18.
Ja tutaj na pewno mogę polecić Ci, żebyś sprawdził ofertę hurtowni online InvestHoreca w przypadku których jeżeli chodzi o porządne wyposażenie do kuchni w lokalu to naprawdę ciężko mieć jakiekolwiek zastrzeżenia. Obsługa profesjonalna, duży wybór akcesoriów, sprzętów i mebli. Do tego też trzymają się terminów.

Autor: Wojtelini

Wypowiedzi: 10
Post 3 napisany 2020-12-12 o godzinie 12:11:56.
W pełni mogę się zgodzić z wypowiedzią na temat hurtowni gastronomicznej Invest Horeca z którą  współpracujemy już od dłuższego czasu. Profesjonalizm obsługi, dobry wybór sprzętów i też sprawne realizacje, abyśmy mogli dalej skutecznie działać.

Autor: Jersek

Wypowiedzi: 12
Post 4 napisany 2020-12-15 o godzinie 08:45:30.
O proszę, też sprawdzę bo jednak znalezienie dobrego dostawcy wyposażenia gastronomicznego nie należy do najłatwiejszych zadań.

Autor: Wojtelini

Wypowiedzi: 10
Post 5 napisany 2020-12-29 o godzinie 10:37:47.
W takim razie mam nadzieję, że zakup będzie udany i co najważniejsze wyposażenie spełni twoje wymagania. Ja oczywiście sukcesów życzę i mam nadzieję, że start w biznes przyniesie realne korzyści w nowym roku :)

NOWE OGŁOSZENIA GASTRONOMICZNE

System zapisze Twoje dane:
Adres IP: 3.230.173.249
Data: 2021-04-21
Czas: 10:40:58
DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEMATU: DOBRA HURTOWNIA GASTRONOMICZNA - WYBóR
Aby dodać odpowiedź do tematu należy się zalogować.

Jeśli nie masz konta, skorzystaj z bezpłatnej rejestracji.
FORUM GASTRONOMICZNE
Temat "dobra hurtownia gastronomiczna - wybór" w grupie "forum ogÓlne"
OSTATNIO DODANE TEMATY: Polecam bardzo dobry sposób przyswajania wiedzy dla uczniów gastronomicznych jak i kucharzy amatorów    BHP w kuchni   

STRONA GŁÓWNA     O NAS     REGULAMIN     REKLAMA     KONTAKT    
Copyrights © ForumGastronomiczne.pl 2008-2016.