FORUM     OGŁOSZENIA    

STRONA GŁÓWNA / FORUM GASTRONOMICZNE / PIEROGARKA - MASZYNA DO PRODUKCJI PIEROGóW, JAKą WYBRAć?
SZUKANA FRAZA: NOWE TEMATY    OSTATNIE KOMENTARZE    GORĄCE TEMATY   
FORUM GASTRONOMICZNE NOWY TEMAT
TEMAT FORUM:

PIEROGARKA - MASZYNA DO PRODUKCJI PIEROGóW, JAKą WYBRAć?

Autor: TomEr44

Tematy: 3
Wypowiedzi: 6
Post 1 napisany 2020-11-06 o godzinie 11:37:43.
Cześć
Jaką wydajną pierogarkę wybrać, jeżeli chodzi o dobrą moc i jednocześnie jakość pracy oraz wykonywanych pierogów? Macie może dla mnie jakieś podpowiedzi w tym zakresie?!

REKLAMA
sklep gastronomiczny smartgast
Oferujemy znane marki STALGAST, HENDI, KROMET, RM, UNOX, REDFOX, LAINOX, RETIGO, CATERINA, ROBOT-COUPE, LOZAMET, SPOMASZ-NAKŁO w najniższych cenach w internecie!
Przekonaj się sam! http://smartgast.pl lub tel 880 301 130

Autor: Jersek

Wypowiedzi: 11
Post 2 napisany 2020-11-08 o godzinie 11:20:36.
W mojej opinii warto, żebyś w takim razie sprawdził ofertę przygotowaną przez aaatech.pl u których znajdziecie m.in maszynę do produkcji pierogów o wydajności 4800szt/h - http://aaatech.pl/pierogarka-maszyna-do-produkcji-pierogow-pierozkow-uszek-ravioli-gyoza-4800-szth-lepi-klei-formuje-p-1009.html Ceny przystępne, obsługa profesjonalna i chętna do pomocy. Pozdrawiam!

Autor: Rebsen

Tematy: 2
Wypowiedzi: 10
Post 3 napisany 2020-11-13 o godzinie 12:09:48.
Właśnie sprawdziłem i naprawdę fajnie ten sprzęt wygląda. Wysoka wydajność, odpowiednia moc, różne tryby. Myślę, że przy większej produkcji jak najbardziej może przynieść fajne efekty dla Waszego biznesu. Tym bardziej, że aaatech.pl ma całkiem niezłe ceny.

Autor: AleksanderM

Wypowiedzi: 8
Post 4 napisany 2020-11-20 o godzinie 09:15:33.
Dobrze wiedzieć, Wasze wskazówki wypadają naprawdę nieźle :)

Autor: TomEr44

Wypowiedzi: 6
Post 5 napisany 2020-11-22 o godzinie 22:56:30.
Dziękuję Wam bardzo za wskazówki! Na pewno wezmę pod uwagę i oczywiście mam nadzieję, że z Waszą pomocą pójdzie mi to dużo łatwiej.  Mam nadzieję, że ostateczne decyzje będą jak najbardziej owocne!

NOWE OGŁOSZENIA GASTRONOMICZNE

System zapisze Twoje dane:
Adres IP: 3.239.51.78
Data: 2021-01-17
Czas: 01:39:52
DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEMATU: PIEROGARKA - MASZYNA DO PRODUKCJI PIEROGóW, JAKą WYBRAć?
Aby dodać odpowiedź do tematu należy się zalogować.

Jeśli nie masz konta, skorzystaj z bezpłatnej rejestracji.
FORUM GASTRONOMICZNE
Temat "pierogarka - maszyna do produkcji pierogów, jaką wybrać?" w grupie "produkty dla gastronomii"
OSTATNIO DODANE TEMATY: Mocny i profesjonalny młyn do mielenia    Lodówki GRAM   

STRONA GŁÓWNA     O NAS     REGULAMIN     REKLAMA     KONTAKT    
Copyrights © ForumGastronomiczne.pl 2008-2016.